Informacijos panaudojimas

Informacijos panaudojimas ir autorinės teisės

Didžioji dalis šito tinklalapio informacijos priklauso įmonei UAB “Gerameda”. Taip pat šitame puslapyje yra naudojama informacija iš kitų šaltinių (interneto naujienų portalai, straipsnių saugyklos, tinklaraščiai ir pan.). Jeigu informacija (ar jos dalis) paimta iš kito šaltinio (nėra UAB “Gerameda” nuosavybė) – informacijos (straipsnio) pabaigoje (apačioje) pažymimas originalus tos informacijos šaltinis. Informacijos šaltinis pažymimas kaip aktyvi nuoroda, kuri atsiveria naujame naršyklės puslapyje.

Jeigu šito tinklalapio straipsnis (ar kita informacija) – yra surinkta iš kelių (įvairių) šaltinių, apie tai informuojame įrašu “Medžiaga surinkta iš įvarių informacinių šaltinių”. 

Jeigu šitame tinklalapyje (www.gerameda.lt) suradote savo straipsnį arba kitokią informaciją ir nepageidaujate, kad Jums priklausanti medžiaga būtų viešinama šitame tinklalapyje – praneškite mums ir mes ją pašalinsime. Susisiekti su mumis galite elektroniniu paštu arba telefonu, kuris yra nurodytas kontaktų puslapyje.

UAB Gerameda (www.gerameda.lt) informacijos platinimas

Kopijuoti ir platinti mūsų viešinamą turinį galite tik nurodant UAB Gerameda tinklalapio nuorodą – www.gerameda.lt

Nuoroda turi būti veikianti (aktyvi).

Jeigu mūsų tinklalapyje viešinamas straipsnis priklauso kitam informaciniam šaltiniui – reikia nurodyti ir originalų informacinį šaltinį.